Translaton
wycena

Aktualności

Dołącz do nas na FACEBOOK'u :)

Zapraszamy do odwiedzania i śledzenia naszego profilu na FACEBOOK'u. Znajdą tam Państwo wiele interesujących i użytecznych infomacji - nie tylko ze świata tłumaczeń, ale też generalnie szeroko pojętej komunikacji w biznesie.

Wystarczy kliknąć "Lubię to!"

30 września - Międzynarodowy Dzień Tłumacza

Dziś, 30 września, na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tłumacza. Wszystkim Paniom i Panom Tłumaczom życzymy samych sukcesów. A jaka jest geneza tego dnia?

Uczestniczymy w projekcie "Inwestuj z ulgą" !

Miło nam donieść, że Biuro Tłumaczeń TRANSLATON otrzymało zadanie zapewnienia profesjonalnych usług tłumaczeniowych z i na język ukraiński, angielski i niemiecki podczas cyklu konferencji w ramach projektu ,,Inwestuj z ulgą", poświęconemu promocji 3 podstref ekonomicznych w woj. lubelskim.

zamow

Profesjonalne tłumaczenia dla biznesu, przemysłu i instytucji

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia językowe w szerokim zakresie tematyki (handel i marketing, technika i przemysł, prawo). Nasza oferta obejmuje wszystkie języki europejskie oraz wybrane języki azjatyckie. Naszymi klientami są producenci i dystrybutorzy, agencje reklamowe oraz wiele innych firm i instytucji.

 

Realizujemy:

  • Tłumaczenia pisemne dokumentów, instrukcji, broszur i katalogów, artykułów itd. w szerokim zakresie specjalistycznej tematyki branżowej
  • Tłumaczenia serwisów internetowych
  • Tłumaczenia tekstów lektorskich i ścieżek dialogowych
  • Tłumaczenia ustne podczas spotkań, konferencji i szkoleń
  • Integracja tłumaczeń językowych w ramach kompleksowych projektów o charakterze informacyjnym, marketingowym, szkoleniowym lub badawczym
  • Wsparcie językowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i uwarunkowań klientów
  • Kompleksowe i niestandardowe usługi w zakresie komunikacji międzyjęzykowej

 

Gwarantujemy Państwu szybką i bezpłatną wycenę, wysoką jakość i terminową realizację zleceń, poufność powierzonych danych i dokumentów.

 

Zapraszamy :)

 


 

 

Kontakt

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi partnerzy