Translaton

Aktualności

Uczestniczymy w projekcie "Inwestuj z ulgą" !

Miło nam donieść, że Biuro Tłumaczeń TRANSLATON otrzymało zadanie zapewnienia profesjonalnych usług tłumaczeniowych z i na język ukraiński, angielski i niemiecki podczas cyklu konferencji w ramach projektu ,,Inwestuj z ulgą", poświęconemu promocji 3 podstref ekonomicznych w woj. lubelskim.Realizacja tłumaczeń odbywa się we współpracy z agencją reklamową Vena Art, która zaufała nam po raz kolejny i zaangażowała do zapewnienia profesjonalnych  tłumaczeń ustnych (konsekutywnych) podczas trzech konferencji na temat inwestycji gospodarczych w 3 podstrefach ekonomicznych woj. lubelskiego.

Celem tych konferencji jest promocja trzech stref ekonomicznych, zlokalizowanych w Łukowie, Janowie Lubelskim i Tomaszowie Lubelskim, i stanowiących zarazem podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Z kolei same konferencje, odbywające się w w/w miastach, stanowią istotną część projektu pro-inwestycyjnego p.t. ,,Inwestuj z ulgą", realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Europejskiego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ważnym i prestiżowym projekcie :) !!

Kontakt

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi partnerzy